pl de ru en

o nas

Szanowni Państwo


Nasza przygoda z techniką laserową rozpoczęła się w 1997 roku od zakupu lasera CO2 firmy Universal z USA. Decyzja okazała się słuszna i w 1998 roku dokupiliśmy system Univesal-Professional-2 głowicowy. Następnym celem naszej fimy była myśl kompleksowej obsłudze klienta, czyli o zakupie systemu do znakowania metalu.


Po dokładnej analizie rynku laserów YAG i YVO4 zdecydowaliśmy się na zakup niezwykle zaawansowanego technologicznie, kompaktowego, energooszczędnego i wydajnościowego systemu RMI LE 100 z USA - obecnie światowego lidera w dziedzinie laserów YVO4.


Bingo, od tego momentu zaczęliśmy pracować pełną parą, zdobywając cenne doświadczenie z dziedziny materiałoznawstwa i znakowania laserowego.

Od marca 2006 jesteśmy nie tylko użytkownikiem systemów RMI, ale również przedstawicielem tej firmy na Polskę i Europę Wschodnią.


Od marca 2008 dział usług znakowania został wydzielony w naszej firmie i odsprzedany, po to, aby bardziej profesjonalnie zająć się obsługą Państwa w zakresie: Doradztwa - Sprzedaży - Serwisu systemów RMI.


Dziś nie tylko sprzedajemy, serwisujemy urządzenia firmy RMI z Colorado USA, ale przede wszystkim służymy naszym wieloletnim doświadczeniem z zakresu znakowania, i wszystko to po to aby Państwa przygoda ze znakowaniem laserowym by?a jak najbardziej przyjemna i satysfakcjonująca.


Z wyrazami szacunku


Ireneusz Kaszubowski

RMI systemy laserowe ireneusz-kaszubowski systemy laserowe RMI

Korony reklamy


Targi reklamy RemaDays to świetna okazja na wyróżnienie oraz promocję najlepszych firm w jej poszczególnych sektorach. Do tego celu służył odbywający się już po raz ósmy Konkurs „Korony Reklamy”, który rozpoczął się 15 listopada 2010 i przeprowadzony został przez GJC Inter Media – organizatora targów RemaDays 2011 oraz przez Program SWB- Solidni w Biznesie. Uprawnionymi do wzięcia udziału w rywalizacji byli Wystawcy VII edycji targów RemaDays 2011 oraz Partnerzy Programu SWB - Solidni w Biznesie.


Głosowanie odbyło się w dniach od 10 do 21 stycznia za pośrednictwem unikalnych linków rozesłanych do firm z branży, a finał konkursu i wręczanie nagród nastąpiło pierwszego dnia targów 2 lutego podczas uroczystego Wieczoru Wystawców w klubie Arco w trakcie Międynarodowych Targów Reklamy RemaDays 2011.OTRZYMALIŚMY NAGRODĘ ZA II MIEJSCE W KATEGORII TECHNOLOGY

korony reklamy korony reklamy

Certyfikaty

korony reklamy korony reklamy korony reklamy korony reklamy korony reklamy korony reklamy korony reklamy korony reklamy korony reklamy korony reklamy korony reklamy korony reklamy

Referencje RMI Laser


Głównymi klientami firmy RMI LLC z USA na świecie są takie firmy jak: Motorola, Northrop Grumman, Omron, Ontario Knives, Panasonic, Perkin Elmer, Ricoh, Sanyo, Sony, Shibaura/Toshiba, Dell, TaylorMade Golf, Tyco, U.S. Air Force/Navy/Army, Fiskars, Woodward Governor, 3M, Abbot Medical, Anteon, Benchmade Knives, Lexmark, Microsoft, Caterpillar, Delphi, Eaton Aerospace, Goodrich Aerospace, GE, Hamilton Standard, Hyundai.


Firma KiM Poligrafia to przedstawiciel firmy RMI LLC na Polskę i Europę Środkowo-Wschodnią – światowego lidera w dziedzinie znakowania przemysłowego w technologii Nd.YVO4.


Serwis z dużym doświadczeniem praktycznym i teoretycznym do Państwa dyspozycji. Lasery RMI LLC(YVO4) oraz (fiber) z powodzeniem pracują od 2001 roku w Polsce – głównie w branży reklamowej i przemysłowej w takich firmach jak:
Macma – Wrocław , Padir – Warszawa , Morka - Wrocław, Boro - Nowy Targ, Media Ster – Warszawa, Tarnawski.pl – Gdynia, Premiera - Gdańsk, BGT Reklamy - Gdynia, Asgard – Poznań , Biuro Fach – Gdańsk, Nova-Pen – Żary, Ambasador - Poznań, EnzoStudio - Warszawa, Kaid - Olsztyn, Anigraf - Ełk, Formaks - Bielsko Biała, Maja - Gdynia, Reed - Kalisz, Rodar - Jaworzno, Mazur - Warszawa, GiftSerwis - Szczecin, Grawerstwo Laserowe - Poznań, Eurogift - Gdańsk, Simpleksas - Kowno, IdeaStudio - Lublin, Mirand - Rzeszów, Kastler - Warszawa, Mobidruk - Wrocław, Alter-Laser - Poznań, Viva-Plus II - Bytom, Jap - Sandomierz, Grawer Nycz - Szczecin, Grawer - Olsztyn, Arual - Warszawa, StylDruk - Warszawa, DeesArt - Warszawa, Metalchem - Łódź, KowDruk - Laski.

refertencje dla RMI Laser