pl de ru en

Galeria

Laser nie ma także najmniejszego problemu z precyzją i perfekcją znakowania na przedmiotach metalowych. Taki grawer potrafi naprawdę urzec. Nieścieralny, czytelny dla każdej powierzchni - sprawdza się w reklamie (np. breloki, długopisy), przemyśle (znakowanie układów, części mechanicznych. Precyzyjne, głębokie grawerowanie pozwala na wykonanie np. znaczników jubilerskich, płytkie zaś wykorzystywane jest np. przy wytwarzaniu rolek do znakowania kabli. Także laserem można nanieść istotną treść lub wzór na panele, metalowe tabliczki znamionowe i informacyjne. Możesz przemieszczać się w różne zakątki świata, a przedmiot z laserowym grawerem pozostanie wciąż ten sam, niezmienny i Twój osobisty.

Przykłady prac wykonanych laserem

grawerowanie podzespołów elektronicznychy znakowanie elektroniki grawerowanie długopisów znakowanie długopisów znakowanie gadżetów reklamowych laser do znakowania gadżetów laser do grawerowania gadżetów grawwrowanie podzespołów elektronicznychy grawer do znakowania elektroniki lasery do elektroniki laser do znakowania laser do grawerowania do graweru systemy laserowe do znakowania do znakowania laqserem system laserowy RMI system laserowy do znakowania lasery do graweru lasery RMI system laserowy do grawerowania metalu znakowanie gadżetów reklamowych laser do znakowania gadżetów laser do przemysłu lasery dla agencji reklamowych lasery dla zakładów produkcyjnych system laserowy dla zakładów produkcyjnych system laserowy do grawerowania plastiku system laserowy do znakowania plomb laser do znakowania plomb laser do drewna lasery do graweru głębokiego systemy laserowe do graweru głebokiego laser do graweru głębokiego system laserowy RMI do tworzyw sztucznych system laserowy do graweru lasery do znakowania tworzywa sztucznego lasery dla reklamy systemy reklamowe dla agencji reklamowych systemy laserowe laserowe systemy dla przemysłu system laserowy do znakowania szkła lasery dla przemysłu laser dla zakładów produkcyjnych lasery do graweru systemy laserowe do metalu do grawerowania system laserowy RMI dla reklamy system laserowy do znakowania lasery do znakowania plastiku lasery laser do grawerowania w plexi znakowanie laserami RMI systemy laserowe do plastiku do grawerowania metalu system laserowy RMI do znakowania tabliczek z laminatowych lasery do znakowania gumy laser do grawerowania gumy laser do znakowania tabliczek systemy laserowe do metalu do grawerowania metalu system laserowy RMI do znakowania tabliczek metalowych do laserowego znakowania w przemyśle

Filmy i prezentacje


RMI LASER UF-20


RMI LASER UF-20RMI LASER UM-1RMI LASER UM-1 (przykład 1)RMI LASER UM-1 (przykład 2)RMI LASER UM-1 (przykład 3)RMI LASER UM-1 (przykład 4)RMI LASER UM-1 (przykład 5)RMI LASER U-15


Laserowe inowacje - trudne tematy, nowe pomysły to nasza pasja


Wszystkie znaki towarowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych firmy.
RMI Laser Poland nie rości sobie żadnych praw ani obowiązków z tytułu przedstawienia tychże znaków.

dekor

Kopiowanie, rozpowszechnianie lub w jakikolwiek sposób wykorzystanie materiałów zawartych na stronie rmilaser.eu jest zabronione.
Wszystkie teksty, zdjęcia i elementy graficzne są chronione prawem autorskim zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.